top of page

 Hizmetler

Katlanır
Cam Balkon

En yenilikçi teknolojiler ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen, keyifle kullanabileceğiniz ve evinizin dekorasyonunu tamamlayacak katlanır cam balkonlarımız, her zaman rahatlıkla kullanabileceğiniz teras ve balkonlarınız için ideal bir seçenektir.

PVC
Doğrama

Yapılan rüzgâr, yağmur, hava, kullanım gücü, dayanıklılık, güven ve ısı yalıtım testlerinde üstün başarı gösteren Adopen marka doğramalarımız, şaşırtmalı su tahliye sistemi, estetik yapısı ve geniş renk yelpazesi ve kişiye özel tasarımlar ile hayatınıza dokunur.

ozbayh1.jpg
ozbayh2.jpg

Alüminyum Doğrama

En yüksek kalitede malzeme ve uzman bir ekip ile uzun ömürlü ve estetik sonuçlar sunan alüminyum doğramalarımız, eviniz ve işyeriniz için en iyi seçenektir. Sınırsız renk seçeneği ile kişiye özel seçenekler sunarak binalarınızın estetik görüntüsünü yükseltir.

Alüminyum
Küpeşte

Paslanmaya ve korozyona karşı dayanıklı olan alüminyum küpeşteler hem  hafif hem de sağlam olduğu kadar estetiktir. Geniş model seçenekleri ile esnek seçenekler sunar. İster camlı ister camsız olarak; merdivenlerinize, fransız doğrama önlerine, balkon ve teraslarınıza tam uyum sağlayarak binalarınızın görüntüsünü iyileştirir.

Çelik Kapı

Doğa ile uyumlu çelik kapılarımız, dayanıklı ve güvenli çözümler sunmak için en kaliteli malzemeler kullanılarak Kayseri'de üretilmektedir. Estetik tasarımları, uzun ömürlü yapısı ve kolay kullanımı ile çelik kapılarımız modern evinizin ile tam uyum sağlar.

bottom of page